Premijera filma “Povratak na Zemlju” u biblioteci Desete

U četvrtak 27.5.2021. u biblioteci Desete održana je premijera filma “Povratak na Zemlju”, autora Admira Bibića, Iman Mekić i Vahdeta Ibrahimovića, sekcije za strip, animaciju i film. Zbog opće epidemiološke situacije, a velikog interesovanja održano je nekoliko projekcija za učenike od VII-IX razreda. Premijeri je prisustvovao direktor škole Refik Dacić koji je zvanično uručio diplome FFDO Zenica 2020. i zahvalnice svim polaznicima sekcije za strip, animaciju i film. Direktor je u svom govoru pohvalio učenike za njihov rad u sekciji i istakao konstantne uspjehe kojima su doprinjeli sveukupnoj promociji škole.
U nastavku imate priliku da pogledate kako je to izgledalo, nekoliko fotki sa održanih projekcija…

Komentariši